Newsy

7. sezon Młodego Sheldona: Nowe klipy z premiery - Missy w nowej odsłonie

Autor Aleksander Wysocki
Aleksander Wysocki24.02.20246 min.
7. sezon Młodego Sheldona: Nowe klipy z premiery - Missy w nowej odsłonie

Seria "Młody Sheldon" powraca z 7. sezonem, który będzie zarazem sezonem finałowym. Premierze towarzyszą nowe materiały promocyjne z serialu, w tym nostalgiczny zwiastun nawiązujący do początków produkcji. Widzimy w nim m.in. jak tytułowy bohater oraz jego rodzeństwo dorasta na przestrzeni lat. Nowy sezon przyniesie też zmianę roli Missy, która będzie musiała przejąć domowe obowiązki matki. Oprócz tego możemy spodziewać się ślubu Georgiego z Mandy, a także wydarzeń, o których była mowa w "Teorii wielkiego podrywu".

Nostalgiczny zwiastun zapowiada finał 7. sezonu "Młodego Sheldona"

Stacja CBS opublikowała wzruszający zwiastun 7. sezonu serialu "Młody Sheldon", który jednocześnie będzie sezonem ostatnim. W materiale promocyjnym przeplatają się sceny z finałowej serii oraz fragmenty z pierwszego sezonu produkcji. Dzięki temu zabiegowi możemy zobaczyć, jak tytułowy bohater oraz jego rodzeństwo dorastali na przestrzeni lat.

Zwiastunowi towarzyszy piosenka "Let It Be" w wykonaniu Dolly Parton i byłych członków The Beatles. Ten nostalgiczny motyw doskonale komponuje się z sentymentalnym klimatem pożegnania z serialem, który przez lata zdobył rzesze wiernych fanów.

Finałowa seria niesie ze sobą ważne wydarzenia

Choć zwiastun skupia się przede wszystkim na wzruszeniach, finałowy sezon "Młodego Sheldona" ma przynieść ze sobą wiele istotnych zwrotów akcji. Już wcześniej twórcy zapowiadali, że zobaczymy wydarzenia, o których była mowa w pierwowzorze serialu - "Teorii wielkiego podrywu" z Jimym Parsonsem w roli dorosłego Sheldona.

Widzowie mogą spodziewać się m.in. ślubu Georgiego (Montana Jordan) i jego dziewczyny Mandy (Emily Osment). Ponadto prawdopodobny jest wątek śmierci ojca głównego bohatera, a także przeprowadzka Sheldona na studia do Kalifornii, co ostatecznie doprowadzi go do spotkania Leonarda i rozpoczęcia przygody przedstawionej w "Teorii wielkiego podrywu".

Nowe klipy ukazują Missy w innej roli

Oprócz zwiastuna, w sieci pojawiły się również fragmenty pierwszego odcinka 7. sezonu. W klipach bohaterką jest Missy (Raegan Revord), której buntowniczy wątek z poprzednich serii ulegnie zmianie. Okazuje się, że dziewczyna będzie musiała przejąć obowiązki domowe za nieobecną matkę oraz zaopiekować się swoją babcią, która straciła dom przez tornado.

Z takiego obrotu spraw zadowolona nie będzie zwłaszcza Mandy, mieszkająca z babcią Missy, która również zyska opiekunkę w osobie młodszej koleżanki. W nowych odcinkach z pewnością zobaczymy, jak Missy poradzi sobie z tak trudnym zadaniem przypilnowania całego domu. Czy rebeliancki charakter pozwoli jej wznieść się na wyżyny odpowiedzialności?

Nie miałam pojęcia, że prowadzenie domu to taki katorżniczy trud. Moja mama zawsze wszystko ogarniała sama, więc nawet nie zdawałam sobie sprawy, ile tego jest!

To tylko jeden z komicznych cytatów, który pokazuje, jak Missy stopniowo oswaja się z nową sytuacją. Jej perypetie z pewnością będą stanowić jeden z ciekawszych wątków nadchodzącego sezonu.

15 lutego 2023 roku Premiera 7. sezonu "Młodego Sheldona" w USA
Iain Armitage Aktor grający główną rolę Sheldona Coopera

Spin-off o losach Georgiego i Mandy w planach

Twórcy "Młodego Sheldona" już jakiś czas temu zapowiedzieli, że pracują nad spin-offem skupiającym się na losach Georgiego oraz jego dziewczyny Mandy. Będzie to kontynuacja opowieści rozwijanej od kilku sezonów w aktualnym serialu. Finałowa seria ma stanowić bezpośrednie wprowadzenie do nowej produkcji.

Georgie i Mandy od zawsze byli barwnymi postaciami, które wnosiły sporo humoru do familijnych perypetii Cooperów. Teraz przyszedł czas, by para wyruszyła w swoją dorosłą przygodę. Serial skupi się prawdopodobnie na ich zmaganiach ze wspólnym życiem, być może również małżeństwem i wychowywaniem dzieci.

Stacja CBS nie podała jeszcze konkretnej daty premiery spin-offu. Wiadomo jedynie, że ma on powstać tuż po finale "Młodego Sheldona". Pierwszy sezon będzie liczyć 13 odcinków. Można zatem spodziewać się emisji nowego serialu jesienią 2023 roku.

Sheldon opuszcza rodzinny dom i rusza na studia

7. sezon Młodego Sheldona: Nowe klipy z premiery - Missy w nowej odsłonie

Oprócz spin-offu o Georgiem i Mandy, twórcy mają w planach jeszcze jeden serial osadzony w świecie "Teorii wielkiego podrywu". Tym razem opowieść skupi się wokół początków przygody Sheldona na studiach w Caltech, które ostatecznie doprowadzą go do spotkania Leonarda i rozpoczęcia wspólnego życia przedstawionego w głównym serialu.

Wszystko wskazuje więc na to, że 7. sezon "Młodego Sheldona" pokaże, jak tytułowy bohater żegna się z rodzinnym domem w Teksasie i rusza w dorosłe życie na studiach w Kalifornii. To będzie z pewnością poruszający moment dla widzów, którzy od lat śledzili jego losy.

Póki co stacja CBS nie zdradziła zbyt wielu szczegółów na temat nowego serialu o młodym Sheldonie. Wiemy jednak, że aktor Iain Armitage jest zainteresowany ponownym wcieleniem się w tę rolę. Oznacza to, że projekt ma duże szanse realizacji. Przygody Sheldona na studiach z pewnością dostarczyłyby fanom wielu zabawnych i wzruszających momentów. Młody geniusz zmagający się z wyzwaniami dorosłego życia to scenariusz wręcz idealny na serialowy hit.

Sheldon zawsze był postacią nietuzinkową, więc jego perypetie z pewnością nie należały do najłatwiejszych. Serial pokazywał jednak, że mimo trudności w nawiązywaniu relacji z ludźmi, chłopak posiada ogromne pokłady ciepła i wrażliwości. Te cechy z pewnością pomogłyby mu odnaleźć się również w zupełnie nowym otoczeniu na studiach wyższych.

7. sezon "Młodego Sheldona" z premierą w lutym

Przypomnijmy, że finałowy 7. sezon serialu "Młody Sheldon" zadebiutuje w USA już 15 lutego 2023 roku. W Polsce najprawdopodobniej będziemy mogli go obejrzeć na platformie HBO Max, tak jak poprzednie serie.

Nowe odcinki zapowiadają się naprawdę interesująco. Twórcy postarają się domknąć wszystkie ważne wątki i odpowiednio pożegnać fanów z serialem. Z całą pewnością nie zabraknie przy tym wzruszeń i nostalgii. Miejmy nadzieję, że scenarzyści zapewnią również odpowiednią dawkę humoru, za który widzowie tak bardzo pokochali tę produkcję.

Podsumowanie

W artykule omówiono najnowsze materiały promujące 7. sezon serialu "Młody Sheldon", który jednocześnie będzie finałową odsłoną produkcji. Przedstawiono m.in. wzruszający zwiastun z udziałem głównego bohatera i jego rodzeństwa, a także fragmenty pierwszego odcinka z novą rolą Missy. Ponadto wspomniano o nadchodzących zwrotach akcji, takich jak ślub Georgiego i Mandy, czy wyjazd Sheldona na studia.

Artykuł zapowiada również dwa planowane spin-offy aktualnego serialu - jeden skupiony na Georgim i Mandy, drugi opowiadający o początkach przygody Sheldona na uczelni wyższej. Premiera 7. sezonu "Młodego Sheldona" w USA już 15 lutego 2023 roku.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Ochrona przed zanieczyszczeniami klapa zwrotna okap
  3. Czy jest szansa na 2. sezon Mare z Easttown? Kate Winslet o potencjalnym powrocie
  4. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  5. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
Autor Aleksander Wysocki
Aleksander Wysocki

Jestem pasjonatem nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie. Na blogu dzielę się wiedzą na temat odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w domu. Publikuję artykuły i poradniki. Chcę pomagać w tworzeniu nowoczesnych i przyjaznych środowisku projektów domów.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły