Newsy

Aktorka z The Office wspomina złe doświadczenia z planu: Nikt nie chciał ze mną rozmawiać

Autor Nina Błaszczyk
Nina Błaszczyk09.02.20245 min.
Aktorka z The Office wspomina złe doświadczenia z planu: Nikt nie chciał ze mną rozmawiać

Dakota Johnson zagrała epizodyczną rolę w finale kultowego serialu The Office. Jak się okazuje, pobyt na planie nie należał do najprzyjemniejszych doświadczeń w karierze aktorki. Gwiazda przyznała, że spędziła tam dwa tygodnie, podczas których nikt nie chciał z nią rozmawiać. Johnson wspomina, że panowała dziwna atmosfera, a członkowie obsady byli smutni z powodu zakończenia produkcji. Aktorka żałuje swojej gościnnej roli i określiła pracę przy serialu jako najgorszy moment w swoim życiu.

Dakota Johnson nie lubi wspominać finału The Office

Dakota Johnson gościła ostatnio w programie Setha Meyersa, gdzie opowiedziała o swoim epizodycznym występie w finale kultowego serialu komediowego The Office. Okazuje się, że aktorka bardzo źle wspomina ten moment w swojej karierze. Stwierdziła nawet, że był to "najgorszy czas w jej życiu".

Johnson została zaproszona do udziału w ostatnim odcinku produkcji, myśląc że spędzi tam zaledwie pół dnia. Jak się okazało, jej pobyt na planie trwał pełne dwa tygodnie. Mimo to aktorka prawie nie pojawia się w serialu - ma zaledwie dwie krótkie sceny z dialogiem, a resztę czasu spędza w tle, "wysyłając faksy".

Aktorka rozczarowana atmosferą na planie

Dakota Johnson liczyła na miłe przyjęcie przez ekipę serialu. Jednak panująca tam atmosfera mocno ją rozczarowała. Aktorka wspomina, że wszyscy byli smutni z powodu zbliżającego się końca produkcji. Poza tym niektórzy aktorzy, grający razem od 10 lat, przestali ze sobą rozmawiać.

Johnson czuła się nie mile widziana. Mimo jej entuzjazmu i radości z udziału w kultowym serialu, nikt nie chciał z nią rozmawiać ani zwracać na nią uwagi. Aktorka określiła nawet, że "nikogo to nie obchodziło".

Aktorka nie czuła się mile widziana na planie serialu

Dakota Johnson bardzo liczyła na ciepłe przyjęcie przez ekipę serialu The Office. Jednak już pierwszego dnia zorientowała się, że aktorzy są pochłonięci rozpaczą z powodu zbliżającego się finale produkcji.

Atmosfera na planie okazała się bardzo przygnębiająca. Członkowie obsady, grający razem od dekady, przestali ze sobą normalnie rozmawiać. Dakota Johnson czuła się kompletnie nie na miejscu.

Byłam w stylu "Hahaha, tak się cieszę, że tu jestem", a nikt nie chciał ze mną rozmawiać, nikogo to nie obchodziło - wspomina aktorka.

Mimo starań i entuzjazmu Dakota, nikt z obsady kultowego serialu nie okazał jej zainteresowania. Aktorka przyznaje, że czuła się niechciana i zlekceważona podczas całego pobytu na planie The Office.

Aktorzy skupieni na zakończeniu produkcji

Johnson dodaje, że obsada serialu była tak pochłonięta zbliżającym się finałem produkcji i poruszeniami z tym związanymi, że nikt nie miał ochoty zajmować się gośćmi czy rozmawiać z kimś nowym.

Aktorka rozumie już teraz, że ekipa przeżywała wówczas trudny moment pożegnania z serialem, który kręciła razem przez 10 lat. Jednak mimo wszystko Dakota źle wspomina czas spędzony na nudnym i przygnębiającym planie The Office.

Czytaj więcej: Serial Taylor Sheridan z nowym aktorem - kolejna gwiazda dołącza do obsady!

Johnson spędziła dwa tygodnie na nudnym tle scen

Choć Dakota Johnson spędziła na planie The Office aż dwa tygodnie, jej postać jest ledwo zauważalna w finale serialu. Aktorka przyznaje z rozgoryczeniem, że "prawie jej nie ma w tym pi*rzonym serialu".

Jej bohaterka, Dakota, została zatrudniona w biurze na miejsce zwolnionego wcześniej Kevina. Jednak w odcinku aktorka pojawia się zaledwie w dwóch krótkich scenach z kwestiami dialogowymi. Resztę czasu spędza na drugim planie, wysyłając faksy i stojąc smutno w tle.

Czas spędzony na planie 2 tygodnie
Liczba scen z dialogiem 2
Czynności w tle scen wysyłanie faksów

Jak widać zestawienie zaangażowania aktorki i jej faktycznej obecności w serialu jest mocno nieproporcjonalne. Nic więc dziwnego, że Johnson negatywnie ocenia swój udział w kultowej produkcji i najchętniej wymazałaby go z pamięci.

Aktorka miała niewielką rolę

Postać Dakoty grana przez Johnson została zatrudniona jako zastępstwo dla zwolnionego Kevina. Jednak w odcinku jej bohaterka jest ledwo zauważalna. Poza dwiema krótkimi scenami z kwestiami, Dakota stoi tylko smutno w tle scen, zajmując się biurową pracą.

W jednej z usuniętych scen jej postać flirtuje z Clarkiem, który dołączył do obsady serialu w 9. sezonie. Jednak i tak rola Dakoty ograniczała się głównie do statystowania i wysyłania faksów. Nic więc dziwnego, że młoda aktorka czuła się rozczarowana swoim udziałem w produkcji.

Serialowa Dakota nie miała kontaktu z obsadą

Aktorka z The Office wspomina złe doświadczenia z planu: Nikt nie chciał ze mną rozmawiać

Jak wspomina Dakota Johnson, atmosfera panująca na planie The Office była bardzo przygnębiająca. Aktorzy byli smutni z powodu końca serialu i skupieni głównie na sobie.

Podsumowanie

Dakota Johnson gościła ostatnio w programie telewizyjnym, gdzie opowiedziała o swoich złych wspomnieniach z planu finałowego odcinka serialu „The Office”. Aktorka przyznała, że nie czuła się tam mile widziana, a atmosfera była bardzo przygnębiająca. Johnson spędziła na planie aż dwa tygodnie, jednak jej rola sprowadzała się głównie do statystowania w tle scen. Mimo początkowego entuzjazmu, finał „The Office” okazał się dla Dakota Johnson traumatycznym przeżyciem.

Aktorka nie kryje rozczarowania swoim udziałem w kultowym serialu komediowym. Przyznaje, że miała zaledwie dwie krótkie sceny z dialogiem, a resztę czasu spędziła na nudnym drugim planie. Dakota Johnson nie będzie mile wspominać zdjęć do finału „The Office”. Atmosfera na planie oraz brak kontaktu z obsadą sprawiły, że czuła się tam fatalnie.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Czy jest szansa na 2. sezon Mare z Easttown? Kate Winslet o potencjalnym powrocie
  3. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  4. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
  5. Co odkrył i wynalazł Albert Einstein?
Autor Nina Błaszczyk
Nina Błaszczyk

Jestem entuzjastką zrównoważonego budownictwa i ekologicznych rozwiązań w domu. Na blogu dzielę się wiedzą na temat OZE, energooszczędnych technologii i materiałów budowlanych przyjaznych środowisku. Publikuję artykuły edukacyjne i poradniki. Chcę pomagać w tworzeniu przyjaznych ekosystemu domów.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły