Newsy

Czy bill i frank wrócą w 2. sezonie the last of us: pomysłów nie brakuje przyznaje nick offerman

Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska13.01.20244 min.
Czy bill i frank wrócą w 2. sezonie the last of us: pomysłów nie brakuje przyznaje nick offerman

Czy bill i frank wrócą w 2. sezonie the last of us: pomysłów nie brakuje przyznaje nick offerman. 3. odcinek serialu HBO "The Last of Us" skupiony na historii Billa i Franka spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem widzów. Aktor wcielający się w rolę Billa, Nick Offerman, w rozmowie po odebraniu nagrody Emmy dał nadzieję fanom na kontynuację tego wątku w 2. sezonie produkcji. Twórcy serialu zapewniają z kolei, że nie zamierzają "doić" popularności opowieści o miłości dwóch mężczyzn w czasach apokalipsy. Czy Craig Mazin i Neil Druckmann zdecydują się jednak na niespodziankę dla widzów?

Nie będziemy doić tego tematu

3. odcinek serialu "The Last of Us" opowiadający historię Billa i Franka spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem widzów. Twórcy produkcji - Craig Mazin i Neil Druckmann - podkreślają jednak, że nie zamierzają "doić" popularności tego wątku.

"Zawsze jest szansa na wszystko. Nie ograniczamy się, jeśli chodzi o ramy czasowe. Ludzie, którzy nie żyją, czasami powracają. To, czego nie zobaczycie, to kolejnego bardzo wyjątkowego odcinka z Billem i Frankiem. Nie będziemy tego doić. Robimy rzeczy, które uważamy za piękne i pozwalamy im takimi pozostać" - wyjaśnił Craig Mazin.

Fani chcą więcej

Mimo deklaracji twórców, fani mają nadzieję na kontynuację tej historii. Aktor wcielający się w rolę Billa - Nick Offerman - również nie wyklucza takiego rozwoju wypadków.

"Myślę, że przygotowaliśmy cały miniserial, prequel o ich życiu, zanim się poznali. To mógłby być musical. Nie brakuje nam pomysłów." - powiedział Offerman.

Wszystko wskazuje więc na to, że ostatnie słowo jeszcze nie padło. Fani trzymają kciuki za niespodziankę w 2. sezonie serialu.

Start zdjęć do 2. sezonu 12 lutego

Podczas gdy widzowie z niecierpliwością czekają na informacje o dalszych losach Billa i Franka, trwają przygotowania do kontynuacji "The Last of Us" z Joellem i Ellie w rolach głównych.

Twórcy potwierdzili, że zdjęcia do 2. sezonu serialu rozpoczną się już 12 lutego 2024 roku. Nowe odcinki mają pojawić się w HBO Max najwcześniej na początku 2025 roku.

Kim zagra Abby?

Wiadomo już, że w nowym sezonie pojawi się kluczowa postać z gry "The Last of Us Part II" - Abby. Według plotek w tę wojowniczkę wcieli się Shannon Berry, znana m.in. z serialu "God's Favorite Idiot".

Inną nową bohaterką będzie Anna, którą zagra Melanie Lynskey ("Yellowjackets"). To postać stworzona specjalnie na potrzeby serialu.

Data premiery 2. sezonu "The Last of Us" Początek 2025
Start zdjęć do nowych odcinków 12 luty 2024
Nowe postacie Abby, Anna

Czego możemy się spodziewać po kontynuacji jednego z najlepiej ocenianych seriali ostatnich miesięcy? Przekonamy się za około rok.

Czytaj więcej: Co czeka Enid w 2. sezonie serialu Wednesday? Emma Myers oczekuje odcinków.

Podsumowanie

Czy bill i frank wrócą w 2. sezonie the last of us: pomysłów nie brakuje przyznaje nick offerman

Historia Billa i Franka przedstawiona w 3. odcinku "The Last of Us" spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem widzów. Craig Mazin deklaruje jednak, że nie zamierza "doić" popularności tego wątku. Fani mają jednak nadzieję, że twórcy zaskoczą ich w 2. sezonie. Tymczasem potwierdzono datę rozpoczęcia zdjęć do nowych odcinków - 12 lutego 2024 roku. Wiemy też, że w serialu pojawi się postać Abby, znana z gry "The Last of Us Part II". W tę wojowniczkę wcieli się prawdopodobnie Shannon Berry. Inną nową bohaterką będzie Anna grana przez Melanie Lynskey.

Przyszłość Billa i Franka wciąż stoi pod znakiem zapytania. Twórcy nie wykluczają zupełnie ich powrotu, ale na razie skupiają się na 2. sezonie z Joellem i Ellie. Zdjęcia do kontynuacji jednego z najlepiej ocenianych seriali ostatnich miesięcy ruszają już w lutym. Premiera najwcześniej na początku 2025 roku.

Fani z niecierpliwością wyczekują informacji o swoich ulubionych bohaterach. Czy Craig Mazin i Neil Druckman zdecydują się zaskoczyć widzów i ponownie pokazać historię Billa i Franka? A może skupią się na zupełnie nowych wątkach fabularnych? O tym przekonamy się za jakiś czas.

Tymczasem warto nadrobić 1. sezon "The Last of Us", który zebrał bardzo pozytywne recenzje za wciągającą fabułę i świetne aktorstwo. Z pewnością kontynuacja utrzyma wysoki poziom, na jaki przyzwyczaiła nas produkcja HBO.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Komfort w każdym pomieszczeniu klimatyzacja centralna
  3. Czy jest szansa na 2. sezon Mare z Easttown? Kate Winslet o potencjalnym powrocie
  4. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  5. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska

Jako architektka wnętrz, na blogu dzielę się pomysłami na ciekawe i funkcjonalne aranżacje domu i mieszkania. Publikuję inspiracje, porady oraz opisy konkretnych rozwiązań, które sprawdzą się w codziennym życiu. Chcę pomóc Czytelnikom stworzyć przytulną i wyjątkową przestrzeń do życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły