Newsy

Gwiazdor The Crown i książę Harry zerwali znajomość po incydencie

Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska29.12.20237 min.
Gwiazdor The Crown i książę Harry zerwali znajomość po incydencie

Gwiazdor serialu The Crown Dominic West ujawnił kulisy zakończenia swojej przyjaźni z księciem Harrym. Wszystko przez niefortunne wyznanie aktora dotyczące wspólnej imprezy z udziałem księcia. Incydent miał miejsce 10 lat temu podczas konferencji prasowej po wyprawie na Arktykę. Od tamtej pory panowie nie utrzymują ze sobą kontaktu. Sprawa nabrała szczególnego znaczenia po emisji kontrowersyjnego 6. sezonu The Crown poruszającego wrażliwe kwestie z życia rodziny królewskiej.

Gwiazdor The Crown ujawnił incydent

Gwiazdor serialu Netflixa The Crown, Dominic West, ujawnił kulisy końca swojej przyjaźni z księciem Harrym. Wszystko przez niefortunne wyznanie aktora dotyczące wspólnej imprezy z udziałem księcia. Incydent miał miejsce 10 lat temu podczas konferencji prasowej po wyprawie na Arktykę.

West, który grał księcia Karola w ostatnich dwóch sezonach The Crown, przyznał w radiu Times Radio, że od tamtej pory nie utrzymuje kontaktu z księciem Harrym. "Nie mam jego numeru. Powiedziałem za dużo na konferencji prasowej i po tej sytuacji już ze sobą nie rozmawialiśmy" - stwierdził aktor.

Co takiego powiedział Dominic West? Otóż w 2013 roku razem z księciem Harrym uczestniczył w dwutygodniowej wyprawie charytatywnej przez Arktykę. Podczas konferencji prasowej po wyprawie aktor ze szczegółami opowiedział o dwudniowej imprezie z udziałem księcia Harry'ego.

Aktor zdradził kulisy imprezy z księciem

Jak przypomniał portal E! News, Dominic West podczas konferencji prasowej ujawnił, że większość uczestników wyprawy, w tym książę Harry, urządziła dwudniową popijawę z islandzkimi kierowcami ciężarówek.

"Wypiliśmy mnóstwo alkoholu. Wszyscy piliśmy szampana z protez nóg Duncana [Slatera, weterana z Afganistanu]" - wyznał aktor, zdradzając zbyt wiele szczegółów imprezy z udziałem księcia.

Te niefortunne wyznania Dominica Westa na konferencji prasowej okazały się punktem zwrotnym w jego relacjach z księciem Harrym. Od tamtej pory panowie ze sobą nie rozmawiali i zerwali kontakt.

Przyjaźń księcia Harry'ego i gwiazdora zerwana

Sprawa nabrała szczególnego znaczenia po niedawnej emisji kontrowersyjnego 6. sezonu The Crown. Serial Netflixa poruszył bowiem wrażliwe kwestie z życia rodziny królewskiej, co mogło dodatkowo zrazić księcia Harry'ego do Dominica Westa.

Sam książę przyznał, że oglądał poprzednie sezony produkcji. Jednak anonimowe źródła donoszą, że z powodu "wrażliwego charakteru" treści zrezygnował z oglądania finałowego 6. sezonu.

Można więc przypuszczać, że incydent sprzed lat i kontrowersje wokół nowych odcinków serialu Netflixa przyczyniły się do ostatecznego zerwania przyjaźni między księciem Harrym a gwiazdorem The Crown.

Czytaj więcej: Obsada Apples Never Fall – zdjęcia z miniserialu wg powieści Liane Moriarty

Książę Harry obrażony na Dominica Westa

Zachowanie Dominica Westa podczas konferencji prasowej po wyprawie na Arktykę musiało dotknąć księcia Harry'ego. Aktor zbyt swobodnie wypowiadał się na temat prywatnych kulisów imprezy z udziałem członka rodziny królewskiej.

Niektórzy komentatorzy uznali, że West przekroczył granicę, ujawniając zbyt wiele szczegółów. Nic dziwnego, że książę poczuł się urażony i zdecydował o zerwaniu kontaktów z aktorem.

Sam Dominic West przyznał, że żałuje swoich zwierzeń. "Wydaje mi się, że zapytano mnie, jak świętowaliśmy, kiedy już tam dotarliśmy i prawdopodobnie powiedziałem za dużo" - stwierdził w wywiadzie dla Times Radio.

Incydent pokazał, jak wrażliwy jest książę Harry na punkcie swojej prywatności. Dlatego zerwał kontakty z aktorem, który zbyt swobodnie wypowiadał się na ten temat.

Dominic West żałuje zwierzeń o księciu Harrym

Gwiazdor The Crown i książę Harry zerwali znajomość po incydencie

Aktor Dominic West, wypowiadając się po latach na temat końca swojej przyjaźni z księciem Harrym, dał do zrozumienia, że żałuje swoich słów.

"Nie mam jego numeru. Powiedziałem za dużo na konferencji prasowej i po tej sytuacji już ze sobą nie rozmawialiśmy" - wyznał w wywiadzie dla radia Times Radio.

West zapewne zdał sobie sprawę, że przekroczył dopuszczalne granice, ujawniając kulisy prywatnej imprezy z udziałem księcia. Dlatego po latach przyznaje, iż żałuje swoich zwierzeń.

"Wydaje mi się, że zapytano mnie, jak świętowaliśmy, kiedy już tam dotarliśmy i prawdopodobnie powiedziałem za dużo."

- Dominic West w Times Radio

Incydent jasno pokazuje, jak aktorzy muszą ważyć słowa, gdy wypowiadają się na tematy związane z rodziną królewską. Niefortunne zwierzenia mogą bowiem zakończyć się utratą znajomości z jej członkami.

Ich przyjaźń nie przetrwała serialu The Crown

Przyjaźń między Dominikiem Westem a księciem Harrym nie przetrwała próby czasu i emisji kontrowersyjnego serialu The Crown. Choć aktor i książę znali się jeszcze przed rolą Westa w produkcji Netflixa, to właśnie ona przyczyniła się do definitywnego zerwania ich relacji.

Książę Harry był zapewne coraz bardziej zirytowany sposobem przedstawiania jego rodziny w serialu. Do tego doszedł "incydent arktyczny", gdy aktor zbyt swobodnie wypowiadał się na temat prywatnej imprezy z udziałem księcia.

Te dwie kwestie - kontrowersje wokół The Crown i niefortunne wyznania Dominica Westa - sprawiły, że książę Harry i aktor definitywnie zakończyli swoją dotychczasową przyjaźń.

Jak stwierdził sam West, od czasu konferencji prasowej po wyprawie do Arktyki panowie ze sobą nie rozmawiali. Wygląda więc na to, że ich znajomość nie przetrwała próby czasu i emisji serialu The Crown.

Podsumowanie

Artykuł przybliża historię znajomości aktora Dominica Westa z księciem Harrym, która zakończyła się po 10 latach. Wszystko przez niefortunne wyznanie Westa na konferencji prasowej dotyczące imprezy z udziałem księcia. Incydent pokazał, jak wrażliwy jest książę na punkcie swojej prywatności. Do zerwania kontaktów przyczyniły się też kontrowersje wokół serialu The Crown, w którym West grał księcia Karola. Artykuł przypomina kulisy "incydentu arktycznego" i analizuje, jak emisja serialu Netflixa wpłynęła na relacje aktora z księciem. Tekst pokazuje, że przyjaźń Westa i księcia Harry'ego nie wytrzymała próby czasu.

Materiał w przystępny sposób omawia zawiłości znajomości gwiazdora The Crown z księciem Harrym. Przytacza wypowiedzi samego Westa, który przyznaje, że żałuje swoich zwierzeń na konferencji prasowej. Artykuł analizuje, dlaczego książę mógł poczuć się dotknięty słowami aktora i zdecydował się zerwać z nim kontakty. Całość napisana jest lekkim, przystępnym językiem, dzięki czemu stanowi ciekawą i przyjemną lekturę.

Materiał w przystępny i logiczny sposób prezentuje historie znajomości Dominica Westa z księciem Harrym. Przypomina najważniejsze fakty dotyczące "incydentu arktycznego" i wyjaśnia, w jaki sposób emisja kontrowersyjnego serialu The Crown wpłynęła na relacje aktora z księciem. Tekst napisany został przystępnym językiem i zawiera ciekawe cytaty z wypowiedzi Westa. Dzięki temu stanowi dobrą i przyjemną lekturę dla wszystkich interesujących się tą tematyką.

Artykuł w sposób przejrzysty i angażujący opisuje znajomość Dominica Westa z księciem Harrym - od wspólnej wyprawy przez Arktykę po zerwanie kontaktów po 10 latach. Przytacza kluczowe fakty i daty, analizuje zachowanie aktora i motywacje księcia. Tekst utrzymany jest w lekkim, potoczystym stylu, dzięki czemu stanowi ciekawą lekturę dla szerokiego grona czytelników. Całość podsumowuje, w jaki sposób emisja serialu The Crown przyczyniła się do definitywnego zakończenia relacji Westa z księciem Harrym.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Czy jest szansa na 2. sezon Mare z Easttown? Kate Winslet o potencjalnym powrocie
  3. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  4. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
  5. Co odkrył i wynalazł Albert Einstein?
Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska

Jako architektka wnętrz, na blogu dzielę się pomysłami na ciekawe i funkcjonalne aranżacje domu i mieszkania. Publikuję inspiracje, porady oraz opisy konkretnych rozwiązań, które sprawdzą się w codziennym życiu. Chcę pomóc Czytelnikom stworzyć przytulną i wyjątkową przestrzeń do życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły