News

Iain Armitage i Jim Parsons na ekranie - niezwykła sytuacja na planie serialu

Autor Eryk Walczak
Eryk Walczak05.05.20243 min.
Iain Armitage i Jim Parsons na ekranie - niezwykła sytuacja na planie serialu

Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie, że zobaczycie dwóch Sheldonów Cooperów na jednej scenie? Tak właśnie się stało za kulisami finału serialu "Młody Sheldon". Aktor Iain Armitage, który wcielał się w rolę nastoletniego geniusza, spotkał się z Jimem Parsonsem, odtwórcą tej samej postaci, lecz w wersji dorosłej. To musiało być naprawdę niezwykłe doświadczenie dla obu panów.

Dwa wcielenia Sheldona w jednym miejscu

Fani serialu "Młody Sheldon" z pewnością pamiętają dorosłą wersję tytułowego bohatera, graną przez Jima Parsonsa w "Teorii wielkiego podrywu". W finale spin-offa doszło do niezwykłego spotkania – na planie zjawił się sam Parsons, by ponownie wcielić się w rolę genialnego fizyka.

Młody aktor Iain Armitage, który przez siedem sezonów grał nastoletniego Sheldona, miał niepowtarzalną okazję stanąć twarzą w twarz ze swoim starszym odpowiednikiem. To musiało być niezwykle emocjonujące doświadczenie dla obydwu artystów.

Armitage nie krył zachwytu z powodu tej sytuacji. W jednym z wywiadów przyznał, że czuł się, jakby spotykał się z dawno niewidzianym przyjacielem. Obaj Sheldonowie bez wątpienia stworzyli na planie wyjątkową więź.

Kulisy spotkania dwóch aktorów z jednej roli

Choć dla widzów pojawienie się Jima Parsonsa w finale "Młodego Sheldona" było wielką niespodzianką, dla ekipy produkcyjnej było to długo wyczekiwane wydarzenie. Armitage nie ukrywał, że zarówno Parsons, jak i Mayim Bialik (grana przez nią Amy również pojawiła się gościnnie) z radością zgodzili się na powrót w kultowych rolach.

  • Młody aktor opowiadał o znakomitej chemii między Parsonsem a Bialik, którzy doskonale się znali i rozumieli swoje aktorskie sygnały.
  • Dla Armitagea była to surrealistyczna, ale bardzo ciekawa sytuacja – mógł obserwować, jak dorosły Sheldon wchodzi w interakcje ze swoim młodszym odpowiednikiem.

Sam Parsons przyznał, że czuł się nieco obco na planie serialu o przygodach nastolatka, jednak Armitage cieszył się, że gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" nie odczuwała zbyt wielkiego dyskomfortu.

Czytaj więcej: Mariko zrobiła coś szokującego w 9. odcinku Szōguna - finał nie będzie taki sam

Na planie spin-offa "Teorii wielkiego podrywu"

Zdjęcie Iain Armitage i Jim Parsons na ekranie - niezwykła sytuacja na planie serialu

Pojawienie się Jima Parsonsa w finale "Młodego Sheldona" nie było przypadkowe. Serial ten jest bowiem spin-offem wielokrotnie nagradzanej komedii "Teoria wielkiego podrywu", w której Parsons przez 12 sezonów wcielał się w rolę ekscentrycznego fizyka Sheldona Coopera.

  • Spotkanie dwóch aktorów grających tę samą postać w różnych okresach życia stanowiło symboliczne połączenie obu seriali.
  • Armitage nie krył ekscytacji z powodu możliwości współpracy z tak uznaną gwiazdą, jak Parsons. Dla młodego aktora była to z pewnością nieoceniona lekcja aktorstwa.

Choć "Młody Sheldon" dobiega końca, fani serii nie muszą się martwić. CBS już zapowiedziało kolejny spin-off, który będzie skupiał się na przygodach rodziców małego geniusza – Georgia i Mandy. Czyżby czekało nas kolejne spotkanie dwóch pokoleń tej samej rodziny?

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Nikodem pankowiak - optymalizacja dla CTR i zamiaru wyszukiwania
  3. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  4. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
  5. Co odkrył i wynalazł Albert Einstein?
Autor Eryk Walczak
Eryk Walczak

Od wielu lat interesuję się zagadnieniami związanymi z budownictwem i wykańczaniem wnętrz. Na blogu publikuję porady, inspiracje i opisy konkretnych rozwiązań związanych z aranżacją i wyposażeniem domu lub mieszkania. Dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły