Newsy

Netflix zamawia serial medyczny od współtwórcy Lost - szczegóły

Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska04.03.20244 min.
Netflix zamawia serial medyczny od współtwórcy Lost - szczegóły

Netflix szykuje własny serial medyczny zatytułowany "Pulse". W obsadzie znalazła się znana aktorka Justina Machado, a jednym ze showrunnerów został Carlton Cuse, współtwórca kultowego serialu "Lost". Akcja osadzona będzie w Miami i skupiać ma się zarówno na przypadkach medycznych, jak i szpitalnych romansach. Główną bohaterką jest młoda lekarka Dani Simms, która niespodziewanie awansuje na stanowisko głównej lekarki rezydentki.

Nowy serial medyczny Netfliksa

Netflix szykuje swój pierwszy serial medyczny zatytułowany "Pulse". Jak podaje portal Deadline, produkcja ma łączyć wątki medyczne ze szpitalnymi romansami na wzór kultowych "Chirurgów".

Showrunnerami serialu zostali Carlton Cuse, współtwórca legendarnego "Lost", oraz Zoe Robyn. W jednej z głównych ról wystąpi znana aktorka Justina Machado.

Akcja "Pulse" rozgrywać się będzie w najbardziej ruchliwym centrum urazowym w Miami. Podczas gdy personel placówki zmaga się z nagłymi przypadkami medycznymi, młoda lekarka ostrego dyżuru niespodziewanie awansuje na stanowisko głównej lekarki rezydentki.

Wątki medyczne i romanse

Twórcy serialu "Pulse" chcą połączyć w produkcji dwa wątki - medyczny oraz obyczajowy dotyczący szpitalnych romansów. Ma to przypominać konwencję kultowych już "Chirurgów", które również łączyły dramatyczne historie pacjentów z osobistymi perypetiami głównych bohaterów.

Można więc spodziewać się, że "Pulse" oprócz trudnych przypadków medycznych pokaże także zawiłe relacje między personelem szpitala. Nie zabraknie zapewne dramatycznych zwrotów akcji zarówno na sali operacyjnej, jak i w gabinetach lekarskich.

Twórca Lost showrunnerem serialu

Jednym z głównych showrunnerów nowego serialu medycznego Netfliksa został Carlton Cuse, znany przede wszystkim jako współtwórca kultowego serialu "Lost". Jego doświadczenie w tworzeniu angażujących produkcji z pewnością przełoży się także na jakość "Pulse".

Carlton Cuse udowodnił z Lost, że potrafi stworzyć wciągającą historię z zaskakującymi zwrotami akcji. Możemy się spodziewać podobnych zabiegów w Pulse.

Oprócz Cuse'a w ekipie produkcyjnej znaleźli się także Bradley Gardner, Emma Forman i Michael Klick. Za reżyserię dwóch pierwszych odcinków odpowiedzialna będzie Kate Dennis.

Start zdjęć i data premiery

Zdjęcia do nowego serialu medycznego Netfliksa mają ruszyć już w marcu 2023 roku. Planowane są one w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk. Na razie nie podano dokładnej daty premiery "Pulse", ale biorąc pod uwagę harmonogram prac, debiut jeszcze w tym roku wydaje się prawdopodobny.

Czytaj więcej:Tak Taz Skylar: rola w One Piece, zabójcze treningi i gotowanie - szczegóły

Główna bohaterka młodą lekarką

Główną bohaterką serialu "Pulse" będzie młoda lekarka ostrego dyżuru o imieniu Dani Simms (rola jeszcze niezobsadzona). Kobieta niespodziewanie zostaje awansowana na stanowisko głównej lekarki rezydentki, mimo problemów w życiu prywatnym związanych z kontrowersyjnym romansem.

W obsadzie "Pulse" znalazła się na razie jedna gwiazda - Justina Machado. Aktorka znana z seriali "Jeden dzień na raz" oraz "Sześć stóp pod ziemią" zagra Natalie Cruz, doświadczoną lekarkę kierującą oddziałem chirurgii.

Tytuł Pulse
Gatunek Dramat medyczny
Twórcy Carlton Cuse, Zoe Robyn
Obsada Justina Machado
Lokalizacja Miami

Oprócz wątku tytułowej Dani Simms, serial ma skupiać się także na innych pracownikach szpitala. Można więc oczekiwać dramatycznych i wzruszających historii zarówno pacjentów, jak i personelu placówki.

Justina Machado w obsadzie

W jednej z głównych ról w nowym serialu medycznym Netfliksa "Pulse" wystąpi Justina Machado - amerykańska aktorka znana z takich produkcji jak "Jeden dzień na raz" czy "Sześć stóp pod ziemią". W "Pulse" zagra postać Natalie Cruz, doświadczonej lekarki kierującej oddziałem medycyny ratunkowej.

  • Machado na pewno wnieść autentyzm w rolę lekarki dzięki wcześniejszym występom w serialach medycznych.
  • Aktorka znana jest z bezpośredniego i ciepłego stylu gry, co z pewnością przełoży się także na jej kreację w "Pulse".

W całej obsadzie "Pulse" Machado jest na razie jedyną potwierdzoną aktorką. Nieznana jest jeszcze odtwórczyni tytułowej roli Dani Simms. Można jednak oczekiwać, że Netlix, zgodnie ze swoją polityką, zaangażuje do serialu zróżnicowaną etnicznie obsadę.

Podsumowanie

W artykule przedstawiono szczegóły nowego serialu medycznego platformy Netflix zatytułowanego "Pulse". Produkcja łączyć ma konwencję kultowych "Chirurgów" z wątkami obyczajowymi osadzonymi w szpitalnym środowisku. Showrunnerami serialu zostali Carlton Cuse, współtwórca "Lost", oraz Zoe Robyn.

Akcja "Pulse" rozgrywać się będzie w Miami. Główną bohaterką jest młoda lekarka Dani Simms, która niespodziewanie obejmuje stanowisko ordynatora. W obsadzie znalazła się aktorka Justina Machado. Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Nikodem pankowiak - optymalizacja dla CTR i zamiaru wyszukiwania
  3. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  4. Co odkrył i wynalazł Albert Einstein?
  5. Pompa ciepła i fotowoltaika - oszczędne rozwiązania dla domu
Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska

Jako architektka wnętrz, na blogu dzielę się pomysłami na ciekawe i funkcjonalne aranżacje domu i mieszkania. Publikuję inspiracje, porady oraz opisy konkretnych rozwiązań, które sprawdzą się w codziennym życiu. Chcę pomóc Czytelnikom stworzyć przytulną i wyjątkową przestrzeń do życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kto zagra Amandę Knox w nowym miniserialu?
NewsyKto zagra Amandę Knox w nowym miniserialu?

Nadchodzący miniserial Hulu przedstawi historię Amandy Knox, oskarżonej o morderstwo współlokatorki. W roli głównej Margaret Qualley, która pokaże jej przemianę z morderczyni w ofiarę niesprawiedliwości.