News

Niesamowite porównanie kaskaderów z "Fallout": Tak wygląda noszenie stalowego pancerza

Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska22.04.20243 min.
Niesamowite porównanie kaskaderów z "Fallout": Tak wygląda noszenie stalowego pancerza

Cześć, miłośnicy Fallouta! Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest poruszać się w ciężkiej, stalowej zbroi Bractwa Stali? Kaskader Adam Shippey ma dla nas niesamowite porównanie. Przyzwyczajony do noszenia tej potężnej zbroi, opowiada, że to jak zakładanie bardzo ciężkich, ale wygodnych spodni. Jednak co ciekawe, pancerz zmienia coś więcej niż tylko sposób poruszania się - wpływa na postrzeganie siebie i interakcje ze światem.

Jak to jest nosić ciężką zbroję w upale?

Cześć, fani Fallouta! Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest nosić potężną stalową zbroję Bractwa Stali w ekstremalnych warunkach? Kaskader Adam Shippey miał okazję doświadczyć tego na własnej skórze podczas kręcenia serialu. W wywiadzie zdradził, jak to jest poruszać się w ciężkim pancerzu w upale i suszy.

Shippey przyznał, że wprawdzie z czasem przyzwyczaił się do noszenia stalowej zbroi, ale i tak było to nie lada wyzwanie. Porównał ją do bardzo ciężkich, ale wygodnych spodni. Kręcenie w Nowym Jorku i Namibii wystawiło go na próbę - w sierpniu na północy Nowego Jorku panowała duchota i wilgoć, a na pustyniach w Namibii i Utah powietrze było tak suche, że wysuszało usta.

Jednak nawet w tych trudnych warunkach kaskader nie narzekał. Przyznał, że generalnie noszenie stalowego pancerza było całkiem przyjemne. To pokazuje, jak wymagającą pracę mają kaskaderzy i jak bardzo muszą być wytrwali, by wcielić się w rolę członków Bractwa Stali.

Metamorfoza charakterów w zbroi

Dla Shippeya najbardziej interesujące w noszeniu stalowego pancerza było jednak to, jak bardzo zmienia się sposób postrzegania siebie i interakcji ze światem, gdy się go założy. Jak sam przyznał, założenie potężnej zbroi wpływa na metamorfozę samej postaci, którą się gra.

  • Kaskader wcielał się w kilka różnych bohaterów w serialu.
  • Dla każdego z nich starał się pokazać, jak dany charakter zmienia się pod wpływem noszenia stalowego pancerza.

Shippey opowiadał, że zastanawiał się: "Okej, jak ta postać czułaby się w tej zbroi?". To świadczy o jego zaangażowaniu i chęci jak najwierniejszego odegrania poszczególnych ról. Kaskader docenił też wsparcie ze strony doświadczonych aktorów obsadzonych w serialu, którzy chętnie dzielili się z nim cennymi radami podczas kręcenia scen.

Czytaj więcej: Mateusz Piesowicz nie mógł się powstrzymać podczas meczu. Zobacz co się stało!

Szanse na wcielenie się w Szpony Śmierci?

Zdjęcie Niesamowite porównanie kaskaderów z "Fallout": Tak wygląda noszenie stalowego pancerza

Jeśli Fallout doczeka się kolejnych sezonów, Shippey ma już wymarzoną rolę, w którą chciałby się wcielić. Mowa o jednym ze Szponów Śmierci - niezwykle zręcznych i silnych, zmutowanych kameleonach, przemienionch w maszyny do zabijania. Kaskader z przyjemnością sprawiłby sobie tę frajdę, bo jak sam przyznał - granie antagonistów to coś, co najbardziej lubi.

  • Twórcy serialu nie ukrywają, że mają ambitne plany na kontynuację przygód w postapokaliptycznym świecie Fallouta.
  • Na ich liście znajdują się właśnie Szpony Śmierci, więc marzenie Shippeya może się spełnić.

Na razie jednak musimy uzbroić się w cierpliwość, bo data premiery 2. sezonu Fallouta nie jest jeszcze znana. Jedno jest pewne - jeśli pojawi się w nim Adam Shippey, to z pewnością zobaczymy kolejną popisową kreację w wykonaniu tego utalentowanego kaskad era.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Nikodem pankowiak - optymalizacja dla CTR i zamiaru wyszukiwania
  3. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  4. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
  5. Co odkrył i wynalazł Albert Einstein?
Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska

Jako architektka wnętrz, na blogu dzielę się pomysłami na ciekawe i funkcjonalne aranżacje domu i mieszkania. Publikuję inspiracje, porady oraz opisy konkretnych rozwiązań, które sprawdzą się w codziennym życiu. Chcę pomóc Czytelnikom stworzyć przytulną i wyjątkową przestrzeń do życia.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły