News

Nowy sezon Reachera opóźniony? Alan Ritchson o niepokojących wieściach

Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska18.05.20243 min.
Nowy sezon Reachera opóźniony? Alan Ritchson o niepokojących wieściach

Czekacie na powrót kultowego Reachera? Niestety, mamy złe wieści dla fanów wypakowanych akcją przygód tytułowego bohatera. Gwiazda serialu Alan Ritchson właśnie zdradził, że premiery 3. sezonu hit Prime Video możemy spodziewać się dopiero w 2025 roku. Co więcej, nowe odcinki mają skupić się bardziej na solowych poczynaniach protagonisty niż na pracy zespołowej, jak miało to miejsce w poprzednich sezonach.

Gwiazda Reachera rozwiała nadzieje na premierę w tym roku

Fani serialu Reacher na Amazonie z pewnością nie dostali takiej informacji, na jaką liczyli. Alan Ritchson, gwiazda hitowego show, właśnie podzielił się niepokojącymi wieściami - premiera 3. sezonu nie odbędzie się w tym roku, jak niektórzy oczekiwali. Aktor za pośrednictwem Instagrama przekazał fanom, że nowy sezon Reachera zadebiutuje dopiero w 2025 roku.

Ta złoża nowina z pewnością zaskoczyła wszystkich zaangażowanych w produkcję serialu oraz jego wiernych widzów. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych serii nikt nie spodziewał się tak znacznego opóźnienia. Reacher na Prime Video okazał się prawdziwym hitem platformy, więc harmonogram prac nad kolejnymi odcinkami z pewnością był bardzo napięty.

Choć fani będą musieli długo czekać na powrót kultowego bohatera na małe ekrany, to decyzja o przesunięciu premiery na 2025 rok najprawdopodobniej podyktowana jest chęcią twórców, aby 3. sezon Reachera był jeszcze lepszy i bardziej dopracowany niż poprzednie.

Przyczyny opóźnienia 3. sezonu Reachera na Amazon Prime Video

Szczegółowych powodów opóźnienia premiery Reachera jeszcze nie poznaliśmy, ale możemy się domyślać, że zespół pracujący nad serialem napotyka pewne trudności w procesie produkcyjnym. Zdjęcia do nowych odcinków wprawdzie dobiegają już końca, jednak twórcy wolą dać sobie więcej czasu, aby dopracować wszystkie szczegóły.

Warto przypomnieć, że poprzednie serie Reachera zadebiutowały odpowiednio w lutym 2022 i grudniu 2023 roku. Możliwe zatem, że pierwotne plany zakładały premierę 3. sezonu jeszcze w tym roku. Jednak różnego rodzaju wyzwania i komplikacje na planie skutecznie spowolniły prace.

  • Trudności w znalezieniu odpowiednich lokacji
  • Problemy z dostępnością członków obsady i ekipy
  • Opóźnienia w procesie post-produkcji
  • Konieczność wprowadzenia zmian w scenariuszu

To tylko niektóre z potencjalnych przyczyn, które mogły wpłynąć na decyzję o przesunięciu premiery Reachera na Amazon Prime Video na 2025 rok.

Czytaj więcej: Władca Pierścieni: Pierścienie władzy - Data premiery 2. sezonu nie będzie do końca pewna!

Późniejsza premiera to zmiana koncepcji i skupienie na wątku

Zdjęcie Nowy sezon Reachera opóźniony? Alan Ritchson o niepokojących wieściach

Podczas gdy fani z pewnością żałują, że będą musieli dłużej poczekać na powrót ulubionego bohatera, to opóźnienie nowego sezonu Reachera może przynieść także pewne pozytywne zmiany w samej koncepcji serialu. Twórcy planują, że 3. seria skupi się bardziej na solowym wątku głównego protagonisty, Reachera, niż - jak to miało miejsce dotychczas - na pracy zespołowej.

Jak wyjaśnił Lee Child, autor książkowej serii, na której oparty jest serial, wybrano "Siłę perswazji" na kanwę 3. sezonu Reachera. To siódma powieść z cyklu, w której tytułowy bohater przeciwstawiony zostaje byłemu oficerowi wywiadu, który próbował sprzedać Irakowi tajne amerykańskie plany strategiczne.

Choć taka zmiana koncepcji może przypaść do gustu niektórym fanom Reachera, to z pewnością wymaga gruntownej przebudowy i wprowadzenia wielu zmian w stosunku do poprzednich serii. Być może właśnie to było jedną z głównych przyczyn opóźnienia premiery na Amazon. Niezależnie od przyczyn, pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze zwiastuny nowych odcinków kultowego Reachera.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Nikodem pankowiak - optymalizacja dla CTR i zamiaru wyszukiwania
  3. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  4. Władca Pierścieni: Pierścienie władzy - Data premiery 2. sezonu nie będzie do końca pewna!
  5. Co odkrył i wynalazł Albert Einstein?
Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska

Jako architektka wnętrz, na blogu dzielę się pomysłami na ciekawe i funkcjonalne aranżacje domu i mieszkania. Publikuję inspiracje, porady oraz opisy konkretnych rozwiązań, które sprawdzą się w codziennym życiu. Chcę pomóc Czytelnikom stworzyć przytulną i wyjątkową przestrzeń do życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły