News

Phoebe Dynevor nie wystąpi w 3. sezonie Bridgertonów - szokująca przyczyna nieobecności gwiazdy

Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska20.05.20244 min.
Phoebe Dynevor nie wystąpi w 3. sezonie Bridgertonów - szokująca przyczyna nieobecności gwiazdy

Fani serialu "Bridgertonowie" odliczali dni do premiery 3. sezonu, ale okazuje się, że w nowych odcinkach zabraknie jednej z głównych gwiazd - Phoebe Dynevor, która wcielała się w rolę Daphne. Aktorka zdecydowała się opuścić obsadę po dwóch sezonach, pomimo że jej bohaterka pozostaje ważną częścią rodziny Bridgertonów. Czy decyzja ta wynika z nowych planów zawodowych gwiazdy? A może jest nadzieja na jej gościnny powrót w przyszłych sezonach?

Najpierw nowe wątki, kolejna debiutantka jak Daphne

Chociaż Daphne Bridgerton nie pojawi się w 3. sezonie Bridgertonów, to nie oznacza, że zabraknie w nim debiutantek i nowych twarzy. Tym razem na salonach zadebiutuje Francesca Bridgerton (Hannah Dodd), która ma szansę stać się nową ulubienicą widzów, tak jak wcześniej Daphne.

Podczas gdy Daphne nie występuje w sezonie 3, jej siostra Francesca wkroczy w nowy etap życia i stanie przed szansą znalezienia miłości. Podobnie jak Daphne w sezonie 1, Francesca będzie musiała stawić czoła wyzwaniom debiutantki i utrzymać się w świetle fleszy arystokratycznego społeczeństwa.

Jednak twórcy zapewniają, że brak Daphne w nowych odcinkach ma swoje uzasadnienie fabularne. Bohaterka przeprowadziła się do rezydencji męża, gdzie zajmuje się wychowywaniem dzieci i obowiązkami księżnej. Dodanie jej wątku do już rozbudowanych historii pozostałych Bridgertonów mogłoby zaburzyć spójność narracji.

  • Francesca Bridgerton zadebiutuje na salonach jako nowa debiutantka
  • Jej rola może być podobna do tej, którą wcześniej pełniła Daphne
  • Twórcy tłumaczą nieobecność Daphne jej nową sytuacją życiową

Decyzja aktorki o opuszczeniu serialu - inne projekty?

Powód, dla którego Phoebe Dynevor nie pojawi się w nowym sezonie "Bridgertonów", jest prosty - aktorka uznała, że "zrobiła już swoje" i nie widzi potrzeby dalszego wcielania się w tę postać. Przypomina to sytuację Regé-Jeana Page'a, który również opuścił obsadę po pierwszym sezonie.

"Cóż, zrobiłam swoje dwa sezony. Zrobiłam to, co chciałam zrobić z tą postacią i miała świetny wątek," - wyjaśniła Dynevor w rozmowie z Variety. Jej decyzja o nieobecności w sezonie 3 może wynikać z chęci podjęcia nowych wyzwań aktorskich i rozwijania swojej kariery poza popularnym serialem Netfliksa.

Trudno jednak wyobrazić sobie, aby Daphne zupełnie zniknęła z serialu na dłuższą metę. Jako jedna z głównych bohaterek i członkini wpływowej rodziny Bridgertonów, jest duża szansa, że Dynevor powróci do tej roli w przyszłych sezonach, choćby w epizodycznych występach.

Czytaj więcej: Gorący romans Benedykta? Musisz to zobaczyć na zdjęciach z planu 3. sezonu Bridgertonów

Potencjalny powrót Daphne w przyszłych sezonach?

Zdjęcie Phoebe Dynevor nie wystąpi w 3. sezonie Bridgertonów - szokująca przyczyna nieobecności gwiazdy

Pomimo nieobecności Daphne w 3. sezonie, fani nie powinni tracić nadziei na ponowne zobaczenie tej ukochanej postaci. Showrunnerka serialu, Shonda Rhimes, nie wyklucza, że Phoebe Dynevor mogłaby w przyszłości gościć na planie zdjęciowym jako Daphne Bridgerton.

"Jeśli poproszą mnie o powrót w przyszłości, kto wie?" - zastrzegła sama aktorka w wywiadzie dla Variety. To sugeruje, że drzwi do jej powrotu pozostają otwarte, o ile tylko harmonogram Dynevor na to pozwoli.

Ponieważ Netflix planuje zekranizować całą serię książek Julii Quinn, na których opiera się "Bridgertonowie", istnieje spora szansa, że Daphne pojawi się przynajmniej gościnnie w kolejnych sezonach. Jej obecność mogłaby być istotna zwłaszcza w wątkach dotyczących reszty rodziny Bridgertonów.

Choć fani z pewnością będą tęsknić za Daphne w nowym sezonie, jej potencjalny powrót w przyszłości może być czymś, na co warto poczekać. Tymczasem czas cieszyć się nowymi historiami i debiutantkami, które czekają na widzów w kontynuacji serialowego hitu Netfliksa.

Najczęstsze pytania

Aktorka uznała, że po dwóch sezonach "zrobiła już swoje" z postacią Daphne i nie widzi potrzeby dalszego wcielania się w tę rolę. Jej decyzja jest podobna do tej podjętej przez Regé-Jeana Page'a, który opuścił obsadę po pierwszym sezonie.

Choć Phoebe Dynevor nie występuje w sezonie 3, twórcy nie wykluczają jej gościnnych występów w przyszłych sezonach. Istnieje więc szansa, że Daphne zostanie pokazana przynajmniej w epizodycznych rolach, zwłaszcza w wątkach dotyczących jej rodziny.

Francesca Bridgerton (grana przez Hannah Dodd) to kolejna siostra z rodziny Bridgertonów, która w nowym sezonie zadebiutuje na salonach jako debiutantka. Niektórzy uważają, że jej rola może być podobna do tej, którą wcześniej pełniła Daphne.

Według twórców, nieobecność Daphne ma swoje uzasadnienie fabularne. Bohaterka przeprowadziła się do rezydencji męża, gdzie zajmuje się wychowywaniem dzieci i obowiązkami księżnej. Dodanie jej wątku mogłoby zaburzyć spójność narracji pozostałych bohaterów.

Na razie nic nie wskazuje na to. W 3. sezonie w swoich rolach powrócili Simone Ashley i Jonathan Bailey jako Kate i Anthony Bridgerton. Twórcy zapewne będą starali się utrzymać ciągłość serialu i nie rezygnować z kluczowych postaci bez ważnego powodu.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Komfort w każdym pomieszczeniu klimatyzacja centralna
  3. Nikodem pankowiak - optymalizacja dla CTR i zamiaru wyszukiwania
  4. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  5. Władca Pierścieni: Pierścienie władzy - Data premiery 2. sezonu nie będzie do końca pewna!
Autor Anna Kalinowska
Anna Kalinowska

Jako architektka wnętrz, na blogu dzielę się pomysłami na ciekawe i funkcjonalne aranżacje domu i mieszkania. Publikuję inspiracje, porady oraz opisy konkretnych rozwiązań, które sprawdzą się w codziennym życiu. Chcę pomóc Czytelnikom stworzyć przytulną i wyjątkową przestrzeń do życia.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły