Newsy

Sezon 3 Euforii - ostatni? Start zdjęć i wypowiedź szefa HBO

Autor Nina Błaszczyk
Nina Błaszczyk18.01.20245 min.
Sezon 3 Euforii - ostatni? Start zdjęć i wypowiedź szefa HBO

Euforia to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, a fani z niecierpliwością wyczekują informacji na temat kontynuacji. Casey Bloys, szef HBO Max, ujawnił kulisy powstawania 3. sezonu i odpowiedział na pytanie, czy będzie on ostatnim. Okazuje się, że scenariusze wciąż są w trakcie pisania, a na plan serialu ekipa może wrócić najwcześniej w 2025 roku. Tymczasem gwiazdy produkcji, takie jak Zendaya, mają napięte harmonogramy, co rzutuje na przyszłość "Euforii".

Sezon 3 "Euforii" - kiedy start?

Trzeci sezon serialu "Euforia" jest wyczekiwany przez fanów na całym świecie. Produkcja stała się prawdziwym hitem platformy HBO Max, a widzowie z niecierpliwością wyczekują informacji na temat kontynuacji losów bohaterów.

Niestety, jak na razie nie ma konkretnej daty rozpoczęcia zdjęć do 3. sezonu. Szef HBO Casey Bloys w rozmowie z Variety zdradził, że scenariusze są obecnie w trakcie pisania. Twórca serialu Sam Levinson musi je jeszcze ukończyć, zanim ekipa będzie mogła wrócić na plan. Można się spodziewać, że najwcześniej nowe odcinki zobaczymy w 2025 roku.

Harmonogramy gwiazd mogą opóźnić produkcję

Jak zauważył Bloys, obsada "Euforii" bardzo szybko stała się rozpoznawalna, a młodzi aktorzy mają obecnie napięte harmonogramy. Największą gwiazdą serialu jest Zendaya, która gra główną bohaterkę Rue. Aktorka wystąpiła ostatnio w takich hitach jak "Diuna", a w marcu na ekrany kin wejdzie jej nowy film "Challengers".

Również Sydney Sweeney (Cassie) i Jacob Elordi (Nate) są obecnie zaangażowani w inne projekty filmowe i serialowe. Napięte harmonogramy obsady mogą spowodować opóźnienia w produkcji kolejnego sezonu "Euforii".

Czy 3 sezon to koniec "Euforii"?

Wiele osób zastanawia się, czy 3. sezon będzie ostatnim dla serialu. Casey Bloys nie udzielił w tej sprawie jednoznacznej odpowiedzi. Zaznaczył, że przyszłość produkcji zależy od pomysłu twórcy i showrunnera Sama Levinsona na dalszą historię.

„On (Levinson) jest teraz w trakcie pisania 3. sezonu i pozostawimy to jemu, i będziemy rozmawiać o tym, co on chce zrobić” - powiedział Bloys.

Możliwe zatem, że jeśli scenarzysta będzie miał pomysł na kontynuację, powstanie także 4. sezon. Niewykluczone jednak, że trzecia seria odcinków zamknie historię bohaterów.

Nowy sezon bez dwójki aktorów

Wiadomo już, że w ewentualnym 3. sezonie zabraknie dwójki aktorów. Barbie Ferreira, która grała Kat, pożegnała się z serialem jeszcze w sierpniu 2022 roku. Niestety nie zobaczymy także więcej Angusa Clouda jako Feza - aktor zmarł w lipcu w wieku zaledwie 25 lat.

Czytaj więcej: Freddy Carter o końcu Cienia i kości oraz swoich dalszych planach. Smutno żegnać się z Kazem, ale…

Szef HBO o planach serialu

Casey Bloys jako prezes HBO Max ds. treści odpowiada bezpośrednio za realizację i emisję serialu "Euforia". W rozmowie z Variety odniósł się do kilku kwestii dotyczących planów stacji wobec produkcji.

  • Potwierdził, że scenariusze 3. sezonu są obecnie w trakcie pisania.
  • Przyznał, że harmonogramy obsady mogą opóźnić powrót na plan filmowy.
  • Stwierdził, że o kontynuacji serialu po 3. sezonie zdecyduje pomysł showrunnera.

Bloys z optymizmem patrzy jednak na markę, jaką stała się "Euforia" i podkreśla, że cała obsada, a zwłaszcza Zendaya, z młodych aktorów wyrosła na prawdziwe gwiazdy.

Zendaya Gwiazda "Diuny" i "Pajęczyny"
Sydney Sweeney Zagrała w "The Voyeurs"
Jacob Elordi Wystąpił w "Pocałunku na zawsze"

Dzięki roli w "Euforii" młodzi aktorzy zdobyli popularność i rozpoznawalność, co przełożyło się na angaże w innych produkcjach.

Barbie Ferreira żegna się z serialem

Sezon 3 Euforii - ostatni? Start zdjęć i wypowiedź szefa HBO

Jedną z bohaterek pierwszych dwóch sezonów "Euforii" była Kat Hernandez grana przez Barbie Ferreirę. Aktorka zdobyła sympatię widzów kreacją nieśmiałej dziewczyny poszukującej swojej drogi i akceptacji.

Niestety fani nie zobaczą dalszych losów bohaterki, bowiem Ferreira zdecydowała się opuścić obsadę serialu. Już w sierpniu 2022 roku na jej Instagramie pojawił się wpis sugerujący rozstanie:

„Pożegnanie z Katom było gdzieś z tyłu mojej głowy, kiedy grałam ją i kiedy kończyłam 2. sezon” - napisała aktorka.

Decyzja o odejściu zaskoczyła fanów. Nie podano oficjalnego powodu, dla którego Barbie Ferreira nie powróci do swojej roli. Pojawiły się plotki o konflikcie aktorki z twórcą serialu, ale są to na razie tylko spekulacje.

Możliwy wątek Kat w 3. sezonie

Pomimo odejścia Ferreiry twórcy nadal mogą wpleść wątek bohaterki w fabułę 3. sezonu. Możliwe, że Kat wyjedzie z miasta lub zerwie kontakt z przyjaciółmi z liceum. Być może losy postaci zostaną jakoś omówione lub podsumowane przez inne postacie.

Na razie szczegóły fabuły nowych odcinków pozostają tajemnicą. Wiemy jednak, że scenarzysta Sam Levinson pracuje obecnie nad ukończeniem scenariuszy. Być może wkrótce poznamy więcej informacji na temat 3. sezonu wyczekiwanego serialu HBO Max.

Podsumowanie

Artykuł omawia kwestię 3. sezonu serialu "Euforia", który cieszy się popularnością wśród widzów platformy HBO Max. Przedstawia najnowsze informacje na temat planowanego terminu rozpoczęcia zdjęć do kontynuacji oraz odpowiada na pytanie, czy będzie to ostatni sezon produkcji.

Dowiadujemy się, że scenariusze nowych odcinków są obecnie w trakcie pisania, więc na razie nie ma konkretnej daty powrotu ekipy na plan. Poruszony jest również temat napiętych harmonogramów gwiazd serialu, które mogą opóźnić realizację 3. sezonu.

Artykuł cytuje wypowiedź szefa HBO, który stwierdził, że o kontynuacji zadecyduje pomysł twórcy na dalszą historię. Przedstawia również informację o odejściu z obsady aktorki Barbary Ferreiry wcielającej się w jedną z bohaterek.

Całość podsumowuje dotychczas znane fakty na temat planowanego 3. sezonu "Euforii" i wskazuje, jakie czynniki mogą wpłynąć na termin realizacji nowych odcinków popularnego serialu HBO.

Najczęstsze pytania

Nie ma jeszcze konkretnej daty premiery 3. sezonu „Euforii”. Wiadomo tylko, że scenariusze są obecnie w trakcie pisania. Realistycznie patrząc, nowe odcinki pojawią się najwcześniej w 2025 roku.

Opóźnienie wynika m.in. z napiętych harmonogramów gwiazd produkcji, takich jak Zendaya. Aktorzy są zaangażowani w inne projekty, co utrudnia szybkie dokończenie zdjęć do kontynuacji.

Na to pytanie nie ma jeszcze jednoznacznej odpowiedzi. Wiele zależy od tego, czy twórca serialu Sam Levinson będzie miał pomysł na 4. sezon i dalszą historię bohaterów.

Oficjalna przyczyna odejścia aktorki z roli Kat nie została podana do informacji. Pojawiły się pogłoski o konflikcie Ferreiry z twórcą „Euforii”, ale na razie to tylko spekulacje.

Fabuła nowych odcinków nie jest jeszcze znana. Wiadomo tylko nieoficjalnie, że akcja ma przeskoczyć o 5 lat do przodu. Być może poznamy dalsze dramatyczne losy głównej bohaterki Rue.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Czy jest szansa na 2. sezon Mare z Easttown? Kate Winslet o potencjalnym powrocie
  3. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  4. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
  5. Co odkrył i wynalazł Albert Einstein?
Autor Nina Błaszczyk
Nina Błaszczyk

Jestem entuzjastką zrównoważonego budownictwa i ekologicznych rozwiązań w domu. Na blogu dzielę się wiedzą na temat OZE, energooszczędnych technologii i materiałów budowlanych przyjaznych środowisku. Publikuję artykuły edukacyjne i poradniki. Chcę pomagać w tworzeniu przyjaznych ekosystemu domów.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły