News

Twórca The Boys obiecuje szalone pomysły w kolejnej serii! Nie będziesz mógł oderwać wzroku

Autor Eryk Walczak
Eryk Walczak30.05.20243 min.
Twórca The Boys obiecuje szalone pomysły w kolejnej serii! Nie będziesz mógł oderwać wzroku

Twój ulubiony, niewyparzony serial "The Boys" powraca z przytupem! Eric Kripke, twórca kultowego hitu od Amazon Prime Video, obiecuje, że w nadchodzącym 5. sezonie nie zabraknie szalonych pomysłów i zwrotów akcji, od których dosłownie nie będziesz mógł oderwać wzroku. Scenarzyści już od miesiąca pracują nad nowymi odcinkami, a Kripke w rozmowie z Screen Rantem zdradził, że fani mogą spodziewać się kolejnej porcji obłędnego humoru i niewypałów.

Kripke zdradza pierwsze szczegóły 5. sezonu The Boys

Zaskakujące nowiny dla fanów kultowego serialu! Twórca The Boys, Eric Kripke, w rozmowie ze Screen Rantem uchylił rąbka tajemnicy na temat nowego sezonu tej obłąkańczej produkcji. Okazuje się, że prace nad nowymi odcinkami trwają już od miesiąca, a ekipa scenarzystów nie próżnuje, szykując nam kolejną, wybuchową porcję zabawnych i niepoprawnych politycznie przygód.

Kripke nie ukrywa podekscytowania. Choć na razie trudno mówić o szczegółach fabulanych, jedno jest pewne - nowe pomysły wywalczą nam szczęki z zawiasów. Fani kontynuacji The Boys mogą spać spokojnie, jeśli cenią sobie bezkompromisowe poczucie humoru tej produkcji. Twórca zapewnia, że przygotowują dla nas całą masę obłędnych zwrotów akcji, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Mając na uwadze dotychczasowe sezony, nie mamy powodów, by wątpić w zapowiedzi Kripkego. Kolejny sezon The Boys ponownie przeniesie nas w otchłań absurdu, gdzie niejednokrotnie będziemy się głowić, co jeszcze mogło przyjść do głowy czarnuskiej ekipie scenarzystów.

Nic jeszcze nie jest ustalone, ale...

Jak przyznaje Kripke, prace nad 5. sezonem są dopiero w bardzo wstępnej fazie. Scenarzyści wciąż zgłębiają możliwości fabularne i raczej jeszcze długo nie poznamy żadnych konkretów na temat kolejnych odcinków. Jedno jest jednak pewne - w pokoju pisarzy przy Paramount omawiane są już "porąbane" pomysły, które z pewnością wstrząsną widzami na całym świecie.

Jeśli spojrzymy wstecz na poprzednie sezony, nie możemy się dziwić bezczelności twórców. The Boys to istna mistrzyni prowokacji - od czarnego humoru, przez perwersyjne gagi, po krew i brutalne sceny walki, ten serial nie raz udowodnił, że nie zna żadnych granic dobrego smaku. A jednak właśnie to z roku na rok przyciąga przed ekrany rzesze fanów, którzy wyczekują następnej porcji obłędu jak głodni wilcy.

Przed nami więc kolejna, nieprzewidywalna fabularna jazda bez trzymanki. Twórcy zapewne znów nas zaskoczą, balansując między geniuszem a obłędem. Czekając na dalsze informacje, warto zatopić zęby w 4. sezonie The Boys, którego premiera już 13 czerwca na Amazon Prime Video.

  • Nowe pomysły The Boys zapowiadają się naprawdę szalone!
  • Twórca The Boys, Eric Kripke, uchylił rąbka tajemnicy na temat 5. sezonu.
  • Kontynuacja The Boys pozostanie wierna bezkompromisowemu poczuciu humoru tej produkcji.
  • Kolejny sezon The Boys ponownie przeniesie nas w otchłań absurdu i czarnego humoru.

Pewne jest jedno - nowy sezon The Boys powinien dostarczyć nam solidnej dawki zdrowego szaleństwa. Jeśli poprzednie serie Was nie zniechęciły, śmiało możecie dopisać 5. odsłonę tej niepoprawnej politycznie serii do swojej listy kulturalnych must see.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Komfort w każdym pomieszczeniu klimatyzacja centralna
  3. Nikodem pankowiak - optymalizacja dla CTR i zamiaru wyszukiwania
  4. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  5. Władca Pierścieni: Pierścienie władzy - Data premiery 2. sezonu nie będzie do końca pewna!
Autor Eryk Walczak
Eryk Walczak

Od wielu lat interesuję się zagadnieniami związanymi z budownictwem i wykańczaniem wnętrz. Na blogu publikuję porady, inspiracje i opisy konkretnych rozwiązań związanych z aranżacją i wyposażeniem domu lub mieszkania. Dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły