Newsy

Waza postać powróci w 4 sezonie serialu The Boys -czy to możliwe?

Autor Aleksander Wysocki
Aleksander Wysocki01.04.20248 min.
Waza postać powróci w 4 sezonie serialu The Boys -czy to możliwe?

Ważna postać powróci w 4. sezonie serialu The Boys - czy to możliwe? Wydawało się, że już nigdy więcej nie zobaczymy pewnego bohatera, a jednak najnowsze przecieki i grafiki sugerują jego nieoczekiwany powrót. Choć wszystko wskazywało na to, że opuścił on świat przedstawiony na dobre, twórcy zdecydowali się na zaskakujący zwrot akcji. Fani spekulują, w jaki sposób zostanie to wytłumaczone i uzasadnione w ramach fabuły serialu, który powraca już 13 czerwca na platformę Amazon Prime Video.

Black Noir powraca w 4 sezonie The Boys - szczegóły

Wielbiciele serialu The Boys mogą już zacierać ręce na następny sezon. Wiele wskazuje na to, że w 4. sezonie zobaczymy nieoczekiwany powrót jednej z kluczowych postaci - Black Noira. Choć wszystko wskazywało na to, że ten bohater opuścił świat przedstawiony na dobre, najnowsze przecieki sugerują zaskakujący zwrot akcji.

Do sieci trafiła bowiem seria grafik promujących nadchodzący Comic Con w Meksyku. Na jednej z ilustracji, które będą zdobić plakietki tego eventu, widnieje charakterystyczna sylwetka Black Noira. To tym bardziej zaskakujące, że postać powraca w the boys sezon 4 mimo iż została zamordowana przez Homelandera w poprzedniej serii.

Co więcej, wcześniej już pojawiały się sugestie o możliwym powrocie tego członka Siódemki. Black Noir był bowiem dostrzeżony zarówno w zwiastunie, jak i na zdjęciach zza kulis 4. sezonu The Boys. Czyżby nadzieje fanów the boys spełnione i naprawdę zobaczymy znów tego wyjątkowego bohatera na ekranie?

Twórcy serialu nie zdradzili jak dotąd żadnych oficjalnych szczegółów na temat potencjalnego powrotu Black Noira. Nie jest jasne, w jaki sposób zostanie to wyjaśnione w ramach fabuły. Fani spekulują jednak, że nieoczekiwany powrót bohatera w the boys mógłby zostać wytłumaczony na kilka różnych sposobów.

Potencjalne wytłumaczenie powrotu Black Noira mimo śmierci

Pierwszą opcją, jaką biorą pod uwagę widzowie, jest zmartwychwstanie Black Noira. Być może okaże się, że legendarny członek Siódemki wcale nie zginął, a jedynie udawał martwego, by uniknąć dalszych represji ze strony Homelandera. Z pewnością nie byłoby to pierwsze takie wyjaśnienie w historii popkultury.

Innym potencjalnym wytłumaczeniem może być po prostu fakt, że Black Noir jest tak wyjątkową postacią, że nawet śmierć nie była w stanie go zatrzymać. Twórcy mogliby się powołać na nadprzyrodzone moce czy nieśmiertelność tego bohatera, by uzasadnić jego powrót na małym ekranie.

Niezależnie od wyjaśnienia, wielu fanów z pewnością przyjmie z radością fakt, że wątek powracającej postaci zostanie rozwinięty w kolejnym sezonie.

Czy Black Noir zostanie zastąpiony inną postacią pod maską?

Choć twórcy The Boys niejednoznacznie sugerują, że do roli Black Noira powróci aktor Nathan Mitchell, fani nie są do końca przekonani, czy to on faktycznie skryje się pod charakterystyczną maską tej postaci. Wiele osób spekuluje, że w 4. sezonie pod kostiumem legendarnego superbohatera może się kryć ktoś zupełnie inny.

Najbardziej prawdopodobnym kandydatem na nową wersję Black Noira wydaje się Soldier Boy w wykonaniu Jensena Acklesa. Ta postać, która wystąpiła w poprzednim sezonie serialu, została ponownie zamrożona w finale. Nie byłoby to jednak niczym niezwykłym, gdyby producenci zdecydowali się na uwolnienie tego wyjątkowego superbohatera i powierzenie mu roli Black Noira.

Inną opcją, o której dyskutują fani, jest możliwość pojawienia się klona Homelandera pod maską. W komiksach stojących u podstaw tego serialu taki właśnie zabieg fabularny miał miejsce, więc i w wersji live-action wszystko jest możliwe. Trudno jednak sobie wyobrazić, by odtwórca głównej roli Antony Starr miał zagrać dwie tak różne postaci w ramach jednego sezonu, więc być może zrealizowano by to na innej drodze.

Potencjalne postaci kryjące się pod maską Black Noira: Rozważane wytłumaczenie powrotu:
Nathan Mitchell (oryginalny odtwórca roli) Zmartwychwstanie, udawanie martwego
Jensen Ackles jako Soldier Boy Odmrożenie i powierzenie nowej roli
Antony Starr jako klon Homelandera Inspiracja komiksowym oryginałem

Niezależnie od tego, kto ostatecznie skryje się pod maską tej wyjątkowej postaci, fani z niecierpliwością czekają na to, by poznać kogo zobaczymy w 4 sezonie the boys i jak zostanie wytłumaczona cała ta sytuacja z powrotem Black Noira.

Czytaj więcej: Czego spodziewać się po 2. sezonie serialu Percy Jackson i bogowie olimpijscy? Nowy Zeus?

Możliwość ujawnienia tożsamości prawdziwej postaci pod maską

Równie ciekawą opcją fabularną, jaką mogliby wykorzystać twórcy The Boys w kontekście powrotu tej legendarnej postaci, jest ujawnienie, kto tak naprawdę skrywa się pod charakterystyczną maską Black Noira. Tożsamość tego bohatera była bowiem do tej pory owiana aurą tajemnicy, którą mogliby postanowić łatwo przełamać.

  • W końcu po raz pierwszy na przestrzeni kilku sezonów moglibyśmy zobaczyć prawdziwą twarz i usłyszeć głos kryjące się za tą mroczną personą.
  • Być może pod maską Black Noira skrywa się ktoś zupełnie niepozorny, kto zdołał dotąd zachować anonimowość.
  • Ujawnienie prawdziwej tożsamości tej postaci mogłoby rzucić nowe światło na jej przeszłość i motywacje.

Potencjalne ujawnienie "człowieka za maską" Black Noira z pewnością byłoby jednym z najciekawszych zwrotów akcji w nadchodzącym 4. sezonie. Wiele wskazuje na to, że tym razem twórcy nie zadowolą się jedynie pokazaniem tej mrocznej postaci w akcji, a pójdą o krok dalej, prezentując jej pełną charakterystykę.

Spekulacje na temat powrotu Black Noira jako klona Homelandera

Zdjęcie Waza postać powróci w 4 sezonie serialu The Boys -czy to możliwe?

Jedną z najbardziej popularnych teorii wśród fanów The Boys na temat powrotu Black Noira jest ta, że w rzeczywistości zobaczymy nie oryginalnego bohatera, a jego klona. Co więcej, klonem miałby być sam Homelander, najpotężniejszy z superbohaterów w tym uniwersum.

Pomysł ten czerpie inspirację wprost z komiksowego pierwowzoru serialu. W oryginalnej historii Black Noir faktycznie jest klonem Homelandera, stworzonym przez korporację Vought na wypadek, gdyby główny bohater wyszedł spod kontroli. Wiele osób spekuluje zatem, że twórcy adaptacji mogliby postąpić podobnie.

Byłoby to o tyle praktyczne rozwiązanie, że dwóch znanych i cenionych aktorów - Antony Starr i Nathan Mitchell - mogłoby zagrać kolejne wielkie role, nie kłóciąc się przy tym ze sobą. W końcu Homelander i Black Noir to dwie zupełnie inne i charakterystyczne postaci, co pozwoliłoby im naprawdę wybłyszczeć.

O czym będzie traktował 4 sezon The Boys z powrotem Black Noira?

Niezależnie od tego, w jaki sposób ostatecznie zostanie wyjaśniony powrót Black Noira, wiele wskazuje na to, że będzie to jeden z kluczowych wątków 4. sezonu The Boys. Zgodnie z oficjalnym opisem, cały świat przedstawiony znalazł się na krawędzi, a stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej.

Butcher i reszta ekipy będą musieli zjednoczyć siły, by powstrzymać kolejne zagrożenia. Niewykluczone więc, że w tych trudnych okolicznościach powrót tak potężnego sojusznika jak Black Noir może im się przydać. Z drugiej strony, jeśli ta postać rzeczywiście okaże się klonem Homelandera, może stanowić jeszcze większe zagrożenie niż oryginalny superbohater.

Ponadto, w nadchodzącym sezonie kluczowym wątkiem ma być również superwirus, o którym Butcher dowiedział się w spin-offie "Pokolenie V". Niewykluczone, że ta tajemnicza broń biologiczna zostanie w jakiś sposób użyta wobec powracającego Black Noira lub że to właśnie ona odpowiada za jego nieoczekiwane zmartwychwstanie.

Jedno jest pewne - przed producentami The Boys wiele wyzwań związanych ze skutecznym wytłumaczeniem powrotu tej wyjątkowej postaci. Fani z niecierpliwością czekają na to, jak cała ta sytuacja zostanie rozwiązana w ramach nowej serii odcinków. Wszyscy liczą na to, że twórcy nie zawodzą i przygotują coś naprawdę spektakularnego.

Podsumowanie

Wielbiciele the boys sezon 4 mają powody do zadowolenia, bowiem postać powraca w the boys sezon 4. Jak się okazuje, nadzieje fanów the boys spełnione i w kolejnych odcinkach zobaczymy nieoczekiwany powrót legendarnego Black Noira. To prawdziwy zwrot akcji, który zapowiada sporo emocji i ciekawych wątków fabularnych na horyzoncie.

Choć na razie nie wiadomo, jak dokładnie zostanie wyjaśniony nieoczekiwany powrót bohatera w the boys, spekulacje już krążą. Kogo zobaczymy w 4 sezonie the boys pod maską kultowego Black Noira? Być może twórcy zdecydują się rozwinąć the boys wątek powracającej postaci w zupełnie nowy i nieoczekiwany sposób.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Ochrona przed zanieczyszczeniami klapa zwrotna okap
  3. Nikodem pankowiak - optymalizacja dla CTR i zamiaru wyszukiwania
  4. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  5. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
Autor Aleksander Wysocki
Aleksander Wysocki

Jestem pasjonatem nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie. Na blogu dzielę się wiedzą na temat odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w domu. Publikuję artykuły i poradniki. Chcę pomagać w tworzeniu nowoczesnych i przyjaznych środowisku projektów domów.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Kto zagra Amandę Knox w nowym miniserialu?
NewsyKto zagra Amandę Knox w nowym miniserialu?

Nadchodzący miniserial Hulu przedstawi historię Amandy Knox, oskarżonej o morderstwo współlokatorki. W roli głównej Margaret Qualley, która pokaże jej przemianę z morderczyni w ofiarę niesprawiedliwości.