Newsy

Wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia do 3. sezonu Burmistrza Kingstown. Stan zdrowia Jeremy'ego Rennera?

Autor Aleksander Wysocki
Aleksander Wysocki04.01.20244 min.
Wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia do 3. sezonu Burmistrza Kingstown. Stan zdrowia Jeremy'ego Rennera?

Zdjęcia do 3. sezonu serialu "Burmistrz Kingstown" z Jeremym Rennerem w roli głównej rozpoczną się w styczniu 2023 roku, mimo że aktor rok temu uległ poważnemu wypadkowi. Renner przeszedł długą rekonwalescencję, by odzyskać siły po urazie klatki piersiowej i kończyn, ale jego determinacja i nastawienie psychiczne pomogły mu wrócić do formy. W najnowszym sezonie rodzina McLuskych ponownie będzie mediować pomiędzy różnymi frakcjami tytułowego więziennego miasteczka.

Zdjęcia do 3. sezonu "Burmistrza Kingstown" ruszą w styczniu

Informacja o rozpoczęciu zdjęć do kontynuacji serialu "Burmistrz Kingstown" z Jeremym Rennerem w roli głównej pojawiła się na Instagramie Emmy Laird, serialowej Iris. Aktorka podała, że ekipa wróci na plan na początku stycznia 2023 roku.

To dobra wiadomość dla fanów produkcji, ponieważ przez długi czas nie było pewne, czy w ogóle dojdzie do realizacji 3. sezonu. Wszystko za sprawą wypadku, jakiemu uległ sam Renner - odtwórca głównej roli tytułowego "burmistrza" rodziny McLuskych.

Niemal śmiertelny wypadek Rennera

Przypomnijmy: rok temu, tuż po sylwestrze, aktor miał poważny wypadek ze śnieżnym pługiem w pobliżu swojego domu. Renner doznał urazu klatki piersiowej i kończyn. Po interwencji sąsiada został przewieziony do szpitala w stanie krytycznym.

Przeszedł skomplikowaną operację, a jego powrót do zdrowia trwał kilka miesięcy. W tym czasie zawieszono plany zdjęciowe do nowego sezonu serialu.

Renner gotowy do powrotu do pracy

Aktor gościł ostatnio w sylwestrowym programie CNN, gdzie stwierdził, że czuje się na tyle dobrze, by wrócić na plan filmowy.

- Wydaje mi się, że jestem gotowy, jestem wystarczająco silny. Zobaczymy, wracam dosłownie za tydzień. Ale dam z siebie wszystko, będę się starał z całych sił - powiedział Renner.

Dla gwiazdora najważniejsze w walce o powrót do zdrowia było nastawienie psychiczne. Jak stwierdził, nigdy nie skupiał się na bólu czy cierpieniu. Liczyła się determinacja.

Kluczowe nastawienie psychiczne

- Nigdy nie myślałem o swoich fizycznych dolegliwościach, bólu czy cierpieniu. Było tak wiele rzeczy, o które musiałem walczyć, więc jedyną drogą do wyzdrowienia było moje nastawienie psychiczne, a to zawsze było nastawienie na wyzdrowienie. Nie ma innej opcji - wyznał Renner.

Aktor podkreślił, że codziennie pracuje nad powrotem do formy i jest wdzięczny, że ma o co walczyć. Nie poddał się po wypadku i determinacja popłaca.

Czytaj więcej: Co czeka Enid w 2. sezonie serialu Wednesday? Emma Myers oczekuje odcinków.

Rodzina McLuskych znów mediuje w Kingstown

W nadchodzącym 3. sezonie "Burmistrza Kingstown" znów zobaczymy tytułową rodzinę, próbującą zapanować nad tytułowym więziennym miasteczkiem w stanie Michigan. Będą mediować pomiędzy różnymi frakcjami - więźniami, strażnikami, gangsterami i policją.

Renner wciela się w rolę Mike'a McLusky'ego
Serial opowiada o rodzinie McLuskych
Akcja rozgrywa się w więziennym miasteczku Kingstown
Bohaterowie starają się zapanować nad sytuacją, mediując między grupami

Niestety wiadomo już, że w nowych odcinkach zabraknie Diane Wiest. Aktorka wcielała się w rolę Mariam McLusky, matriarchini serialowej rodziny. Nie wiadomo, czy twórcy wyjaśnią w jakiś sposób jej nieobecność.

Mimo kilku niewiadomych fani czekają jednak na powrót "Burmistrza Kingstown" i liczą, że będzie równie mocny jak poprzednie sezony. Z pewnością dużo emocji wzbudza fakt, że Jeremy Renner stanie przed kamerami tak szybko po swoim wypadku.

Podsumowanie

Wiadomo, kiedy rozpoczną się zdjęcia do 3. sezonu Burmistrza Kingstown. Stan zdrowia Jeremy'ego Rennera?

Informacja o starcie zdjęć do 3. sezonu "Burmistrza Kingstown" z pewnością ucieszyła fanów produkcji z Jeremym Rennerem. Serialowa rodzina McLuskych wraca, aby ponownie próbować zapanować nad więziennym miasteczkiem. Niestety zabraknie Diane Wiest w roli matriarchini Mariam.

Kluczowe jest to, że sam Renner czuje się na tyle dobrze po swoim poważnym wypadku sprzed roku, że może wrócić do grania serialowego "burmistrza" Mike'a. Najważniejsze w jego powrocie do zdrowia było nastawienie psychiczne i determinacja. Teraz aktor jest gotowy zmierzyć się z trudami planu filmowego.

Z pewnością 3. sezon będzie szczególny nie tylko z powodu nieobecności jednej z kluczowych postaci. Równie mocno widzów może zainteresować wątek powrotu głównego bohatera po jego osobistym dramacie. Twórcy mają zatem materiał na emocjonującą kontynuację serialu.

Początek 2023 roku przyniesie zatem fanom sporo emocji. Ruszają zdjęcia do nowych odcinków, co oznacza, że już niebawem będziemy mogli zobaczyć efekty pracy ekipy. Na razie pozostaje trzymać kciuki za powodzenie całego przedsięwzięcia w tym niełatwym momencie dla Rennera i reszty obsady.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
  2. Czy jest szansa na 2. sezon Mare z Easttown? Kate Winslet o potencjalnym powrocie
  3. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
  4. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
  5. Co odkrył i wynalazł Albert Einstein?
Autor Aleksander Wysocki
Aleksander Wysocki

Jestem pasjonatem nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie. Na blogu dzielę się wiedzą na temat odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w domu. Publikuję artykuły i poradniki. Chcę pomagać w tworzeniu nowoczesnych i przyjaznych środowisku projektów domów.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły