News

Niesamowity powrót mrożącego krew w żyłach serialu Stamtąd z 3. sezonem

Autor Aleksander Wysocki
Aleksander Wysocki30.04.20243 min.
Niesamowity powrót mrożącego krew w żyłach serialu Stamtąd z 3. sezonem

Cześć, przyjacielu horroru! Mam dla Ciebie ekscytującą wiadomość - wyczekiwany przez fanów serial Stamtąd powraca z 3. sezonem pełnym niepokojących zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach scen. Stacja MGM+ właśnie opublikowała przerażający zwiastun zapowiadający premierę nowych odcinków tej ciemnej opowieści o uwięzionym w tajemniczym miasteczku świecie.

Zwiastun 3. sezonu: Stamtąd przygotowuje powrót pełen grozy

Fani serialu z dreszczykiem Stamtąd doczekali się długo wyczekiwanego zwiastuna zapowiadającego powrót mrożącej krew w żyłach historii z następnym sezonem. MGM+, stacja odpowiedzialna za produkcję tego przerażającego horroru, upuściła pierwszy teaser nadchodzących odcinków.

Króciutki materiał wideo zdradza bardzo niewiele, ale sugeruje, że nowe odcinki będą jeszcze bardziej niepokojące niż poprzednie sezony. Widzimy głównego bohatera Boyda Stevensa (w tej roli Harold Perrineau) desperacko próbującego uciec z upiornej stodoły, podczas gdy jakiś złowieszczy głos przypomina mu jego własne słowa o niepodatności na wpływ tego miejsca.

Krzyki rozdzierające ciszę i spanikowany Boyd starający się uspokoić jakąś osobę są jednymi z najmroczniejszych scen, które możemy podziwiać w zwiastunie. To jasno pokazuje, że 3. sezon Stamtąd nie będzie oszczędzał widzów i serwował im solidną porcję strachu.

 • Debiut zwiastuna 3. sezonu serialu Stamtąd już teraz budzi spore emocje wśród fanów.

 • Krótki materiał wideo obiecuje jeszcze więcej gęsiej skórki i mrożących krew w żyłach scen.

 • Serial Stamtąd cieszy się niesłabnącą popularnością dzięki swojej mrocznej atmosferze i nieprzewidywalnej fabule.

Nowe twarze w obsadzie serialu Stamtąd na 3. sezon

Chociaż w zwiastunie nie zobaczyliśmy zbyt wiele nowych twarzy, wiemy już, że w kolejnym sezonie Stamtąd obsada powiększy się o kilku nowych członków. Do stałych aktorów takich jak Harold Perrineau, Catalina Sandino Moreno, Eion Bailey i inni dołączą nowi artyści.

Według informacji udostępnionych przez MGM+, w 3. sezonie Stamtąd wystąpią między innymi: Ricky He (znany z serialu "Zoe Bę żyła"), Chloe Van Landschoot (której mogliśmy podziwiać w "Nastoletniej mamie"), a także Corteon Moore i Pegah Ghafoori.

Dokładne role tych nowych aktorów nie zostały jeszcze w pełni ujawnione, ale z pewnością wniosą świeżą energię do już tak zacnej obsady serialu Stamtąd. Pozostaje tylko czekać na premierę, aby zobaczyć ich w akcji i przekonać się, jak wpłyną na cały mrok i grozę kolejnego sezonu tej produkcji.

Czytaj więcej: Dlaczego twórcy serialu Szōgun pominęli oczekiwane sceny w finale

USA otrzyma nowe odcinki Stamtąd jesienią, a Polska?

Zdjęcie Niesamowity powrót mrożącego krew w żyłach serialu Stamtąd z 3. sezonem

Serial Stamtąd oficjalnie powróci w Stanach Zjednoczonych tego roku jesienią, o czym poinformowała stacja MGM+. Jednak sytuacja wygląda nieco inaczej dla polskich widzów, którzy dotychczas mogli śledzić tę produkcję na platformach Netflix i HBO Max.

 • Netflix jak na razie nie zdradził, kiedy udostępni w naszym kraju najnowszy 3. sezon Stamtąd.

 • Z kolei HBO Max dotychczas pokazywał poprzednie sezony tego serialu u nas, jednak w obliczu przejęcia przez nową usługę z rodziny Discovery, sytuacja może się zmienić.

 • Fani Stamtąd w Polsce muszą więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje od dostawców treści na żywo.

Jedno jest jednak pewne - na kolejną porcję mrożących krew w żyłach przygód z przerażającego serialu Stamtąd przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Ale z takim zwiastunem jak ten, z pewnością warto!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Ile paneli fotowoltaicznych potrzeba na instalację 4kW? Sprawdź cenę montażu 4kW fotowoltaiki w 2023 roku
 2. Nikodem pankowiak - optymalizacja dla CTR i zamiaru wyszukiwania
 3. Ncuti gatwa kulisach sceny goblinami występie muzycznym doktor who kręcono
 4. Być albo nie być dla serialu Netfliksa Problemu trzech ciał?
 5. Co odkrył i wynalazł Albert Einstein?
Autor Aleksander Wysocki
Aleksander Wysocki

Jestem pasjonatem nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie. Na blogu dzielę się wiedzą na temat odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych technologii w domu. Publikuję artykuły i poradniki. Chcę pomagać w tworzeniu nowoczesnych i przyjaznych środowisku projektów domów.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły